
Аккумулятор Volt V-Pro 150 Аh 12V
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Акумулятор
16 639 ₴
Показать оптовые ценыАкумулятор серії VPRO призначений, зокрема, для живлення систем аварійного електропостачання (ДБЖ, систем автоматизації), фотоелектричних (сонячних) інсталяцій та перетворювачів напруги (інверторів). Найкраще він зарекомендував себе в системах буферного заряду. Також може використовуватися в пристроях, де акумулятор працює циклічно. При глибині розряду до 50% він забезпечує близько 600 робочих циклів.
Найважливіші особливості:-
Внутрішня конструкція: Базується на сепараторах зі скловолокна (AGM), у яких міститься електроліт.
-
Автоматична система герметизації: У разі виникнення занадто високого тиску всередині акумулятора клапани відкриваються, безпечно виводячи газ назовні, що запобігає пошкодженню корпусу (це трапляється при перезаряді).
-
Якісні матеріали: Корпус виготовлений з міцного ABS-пластику, а комірки — з міді.
-
Системи аварійного живлення (ДБЖ/UPS, системи автоматики).
-
Фотоелектричні (сонячні) установки.
-
Перетворювачі напруги (інвертори).
-
Системи сигналізації та контролю доступу.
-
Касові апарати.
-
Системи відеоспостереження (CCTV) та телекомунікацій.
-
Системи резервного освітлення.
-
Медичне обладнання.
-
Електроскутери, мопеди та електричні іграшки.
-
Обслуговування не потрібне: Не потребує доливання або заміни електроліту.
-
Універсальність: Може працювати в будь-якому положенні.
-
Ефективність: Висока потужність та ККД.
-
Довговічність: Термін служби становить 8–10 років (у буферному режимі).
-
Стійкість: Висока опірність механічним пошкодженням та високим температурам.
-
Безпека: Відсутність ризику витоку електроліту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 150 А·ч |
| Наработка | 600 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 45 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 481 мм |
| Высота | 245 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вес | 40.8 кг |
- Цена: 16 639 ₴

