
Аккумулятор AGM Volt Opti 12V 200Ah VRLA
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Акумулятор
18 589 ₴
Показать оптовые ценыАкумулятор серії OPTI призначений для живлення систем аварійного живлення (ДБЖ, систем автоматизації), фотоелектричних установок та перетворювачів напруги, серед інших застосувань. Він найкраще працює в системах плаваючої зарядки. Його також можна використовувати в системах, де акумулятор працює циклічно. При глибині розряду до 50% він має приблизно 600 робочих циклів. Розрахований термін служби (25°C): 5-8 років.
Основні характеристики:
- Внутрішня структура на основі скловолокнистих сепараторів, які концентрують електроліт
- Автоматична система герметизації. Коли тиск всередині акумулятора стає занадто високим, клапани відкриваються, безпечно випускаючи утворений газ за межі корпусу та запобігаючи пошкодженню. Це відбувається, коли акумулятор перезаряджений.
- Корпус акумулятора виготовлений з ABS-матеріалу, елементи виготовлені з міді
Які пристрої живить акумулятор OPTI?
- Системи аварійного живлення (ДБЖ, системи автоматизації)
- Фотоелектричні установки
- Перетворювачі напруги
- Системи сигналізації
- Системи контролю доступу
- Живлення касових апаратів
- Системи відеоспостереження
- Телекомунікаційні системи
- Системи резервного освітлення
- Живлення медичного обладнання
- Живлення скутерів та мопедів
- Живлення електролітних іграшок
Чому варто використовувати акумулятор OPTI?
- Не потребує доливання або заміни електроліту
- Працює в будь-якому положенні
- Висока ефективність та продуктивність
- Тривалий термін служби 5-8 років
- Висока стійкість до механічних пошкоджень та високих температур
- Безпечний у використанні (без витоку електроліту)
ВАЖЛИВО!
Використання необслуговуваних акумуляторів AGM (наприклад, серії AGM, AGM OPTI, AGM VPRO) у фотоелектричних установках (системи циклічної зарядки) може призвести до швидшої втрати ефективності/ємності акумулятора. Ці акумулятори розроблені та найкраще працюють у буферному режимі (резервне живлення від напруги, системи ДБЖ). Як і у випадку з іншими типами акумуляторів, неправильний вибір струму зарядки може призвести до пошкодження та анулювання гарантії на акумулятор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 40.5 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 522 мм |
| Высота | 226 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Вес | 51.5 кг |
- Цена: 18 589 ₴




