
Конвектор газовый Данко-Бриз 5С EuroSit (610 х 700 х 296)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Конвектор данко
13 978,61 ₴
Показать оптовые ценыКонвектори типу «ДАНКО-БРИЗ», призначені для обігріву окремих приміщень в індивідуальних житлових будинках, дачах, квартирах, офісах, магазинах, виробничо-господарських та адміністративних будівлях. Варіанти теплової потужності конвекторів зі стальним теплообмінником 2, 3, 4 та 5 кВт дозволяють обігріти приміщення об'ємом від 50 до 120 м3. Конвектори оснащені сталевим теплообмінником власної конструкції, який всередині та ззовні покритий шаром емалі для захисту від полум’я та іржі.
Особливості:Основним регулювальним та захисним елементом апаратів є спеціальні газові клапани EUROSIT та МР, які дозволяють регулювати температуру нагріву приміщення в діапазоні 13-38 °С. Низькополуменевий пальник конвектора виготовлений з нержавіючої сталі. Простота управління забезпечується п'єзоелектричним розпалюванням (апарат запалюється простим натисканням кнопки). Конструкція облицювання конвектора забезпечує безперешкодну конвекцію нагрітого повітря.
Переваги:- експлуатація конвектора не потребує традиційного способу передачі теплоенергії за допомогою рідинного теплоносія (води);
- функціонування конвектора не залежить від електропостачання завдяки комплектуванню електронезалежною автоматикою з п'єзорозпалом;
- конвектор створює рівномірний температурний баланс в інтервалі 13-38 °С по всьому простору приміщення, що обігрівається, завдяки активному переміщенню повітря;
- абсолютна герметичність камери згоряння. Використання конвектора не залежить від наявності вентиляції в приміщенні, тому його можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, в тому числі й спальнях;
- абсолютна безпека в роботі. Конвектор безпечний навіть для дітей - не має гострих кутів, температура зовнішньої панелі не перевищує 70 °С, тому виключені будь-які опіки;
- наявність обмежуючого термостата. У випадку перегріву термостат вимикає конвектор;
- авдяки надійності в експлуатації, ресурс безперервної роботи конвекторів зі сталевим теплообмінником становить не менше 15 років;
- можливість роботи конвектора на рідкому газі (за умови заміни форсунки)
- абсолютна екологічність та безшумність в роботі;
- простота в експлуатації та зручність при монтажі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 5 кВт |
| Виды газового топлива | Природный, Сжиженный |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Способ установки | Настенный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 35 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Мощность обогрева | 5 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 610 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 296 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
| Датчик регулятора температуры | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Настенный |
- Цена: 13 978,61 ₴



