
влевовправо
Стабилизатор напряжения ДИА-Н СН-3000 Н (3кВт, для насосов мощностью до 1500Вт)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Стабілізатор діан
6 275 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Релейний стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000-Н призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220±6%В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 3000 Вт. Стабілізатори СН-3000 мають мікропроцесорне керування, цифрову індикацію вхідної і вихідної напруги та споживаної потужності (з переключенням).
Рекомендується застосування з такими електроприладами: насоси.
Особливості
- Має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення та забезпечує керування стабілізацією напруги, яку видає прилад.
- Вимкнення у разі аварійного перевищення рівня 240 В вихідної стабілізованої напруги.
- Контроль споживаної потужності.
- Вимкнення при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В.
- Час вимірювання напруги: 20 мс (0,02 сек).
- Час перемикання реле: не більше 10 мс (0,01 сек).
- Soft Start (плавний пуск насоса з обмеженням пускових струмів).
- Максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом.
- У процесі роботи зберігає кімнатну температуру.
- Безшумний.
- Відповідає вимогам ТУУ 31.1 -13800239 -002: 2005/2011.
- Гарантія 24 місяці від виробника.
Захист
- захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В)
- захист від занадто низької вхідної напруги (менше 130 В)
- захист від занадто високої вихідної напруги (не більше 240 В)
- захист від перевантаження (при навантаженні більше 3000 Вт прилад відключається через 3 с)
- захист від короткого замикання
- захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більш 90 °С)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Діа-Н |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 120 В |
| Максимальное входное напряжение | 280 В |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вес | 8 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
- Цена: 6 275 ₴



