
влевовправо
Блок бесперебойного питания Alien 300Вт
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Упс аліен
9 295 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високоякісний ДБЖ з функцією AVR.
Технічні характеристики:
- Безперервна потужність: 300 Вт
- Пікова потужність: 900 ВА протягом 20 мілісекунд.
- Тип хвилі: чиста cинусоїда
- Тип батареї: рекомендовано гелевий (AGM)
- Вихідна напруга: функція інвертора: 230 В +-2%, функція стабілізатора: 195-245 В
- ККД інвертора > 75%
- Час передачі: зазвичай 6 мілісекунд, максимум 10 мілісекунд
- Струм зарядки акумулятора: 10А
- РК-дисплей з можливістю відображення робочих параметрів
- Підключення до комп'ютера і програмний моніторинг параметрів (вихідна частота, зарядна напруга, зарядний струм, зміна параметрів)
- Функція стабілізатора напруги
- Захист від зворотного підключення акумулятора (захист на внутрішній платі)
- Захист від перевантаження:
- Сигнал перевантаження 110-125% протягом 30 секунд
- Сигнал перевантаження 125-150% протягом 3 секунд
- Сигнал перевантаження >150% протягом 500 мілісекунд
- Захист від перегріву, коли температура перевищує 90 градусів
- Захист від короткого замикання на виході
- Захист від низької або високої напруги акумулятора
- Вага: 8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alien |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Индикация | Звуковая/Световая/Вибро |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | RS232, USB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Ток заряда | 10 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходная мощность | 300 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 900 Вт |
| КПД, не менее | 75 % |
| Время переключения | 6 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 210 мм |
| Вес | 7.5 кг |
- Цена: 9 295 ₴



