
Акумулятор AGM BB Battery BPS120-12 (12V, 120Ah)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Акумулятор
13 270 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея BB Battery BP 120-12 - акумулятор серії BР, що не потребує обслуговування, відноситься до класу професійний. Працює переважно в режимі постійного заряджання (буферному режимі), тобто коли завжди є підключення до джерела постійного струму. А також у циклічному режимі заряду/розряду.
Серія ВР – акумулятори універсального застосування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BB Battery |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 120 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 407 мм |
| Высота | 239 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Вес | 39.5 кг |
- Цена: 13 270 ₴

