
влевовправо
Конвектор газовый дымоходный Атем Житомир-5 КНС - 3Д (стальной)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Житомир 5 (Д)
10 436,06 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Житомир-5 (Д)
Газові конвектори з відведенням продуктів згоряння в димар.
Особливістю конвектора АТЕМ Житомир-5 з індексом "Д" є його конструкція, що передбачає відведення продуктів згоряння в димар, а не через зовнішню стіну будівлі, як у класичних конвекторах. Це дозволяє легко встановити та використовувати конвектор в будинках, що обладнані димоходом.
Головною перевагою використання газового конвектора є його пряме нагрівання без використання системи опалення і відповідно без небезпеки її розмерзання або течі.
Ціліснозварний корпус конвектора надає йому міцності, а надійний газовий клапан 630 Eurosit забезпечує ефективну та безпечну роботу конвектора.
- Потужність 3 кВт
- Ціліснозварний корпус
- Датчик тяги, датчик полум'я
- Швидке нагрівання приміщення
- Можливість роботи на зрідженому газі (набір для переобладнання у комплекті)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атем |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 3 кВт |
| Виды газового топлива | Природный, Сжиженный |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Способ установки | Настенный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 21 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 545 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глубина | 245 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулирование мощности | Ступенчатое |
| Пьезорозжиг | Да |
| Датчик регулятора температуры | Да |
| Датчик пламени | Да |
- Цена: 10 436,06 ₴





