
Блок бесперебойного питания высокой мощности Volt Power Sinus 4000 12/230 (4000/12000Вт)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Упс вольт
43 420 ₴
Показать оптовые ценыДжерело безперебійного живлення Power Sinus 4000 12V являє собою поєднання перетворювача, зарядного пристрою та автоматичного вимикача змінного струму в одній системі. Пристрій в основному використовується як джерело безперебійного живлення з синусоїдальною напругою. Вони використовуються там, де потрібна стабільна напруга та дуже високий пусковий струм 4000 Вт, включаючи тимчасові (до 20 секунд) 12000 ВА. Однією з переваг блоку живлення Power Sinus 4000 12V є можливість підключення до нього різних типів акумуляторів 12V.
Які пристрої живить Power Sinus 4000 12V?
- Холодильники
- Морозильні камери
- Компресори - повітряні компресори
- Кемпери
- Насоси центрального опалення
- Печі центрального опалення
- Ворота
- Сонячні системи
Захисти:
- Від перевантаження
- Від занадто високої температури
- Від занадто низької напруги
- Від короткого замикання
- Від перезаряджання акумулятора
Чим відрізняється джерело безперебійного живлення Power Sinus 4000 12V від інших пристроїв?
Джерело безперебійного живлення типу чистий SINUS створює на виході «синусоїдальну» напругу, таку ж, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (включаючи електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильні камери тощо).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 115 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 164 В |
| Максимальное входное напряжение | 243 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Выходная мощность | 4000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 12000 Вт |
| КПД, не менее | 88 % |
| Время переключения | 10 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 597 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Высота | 198 мм |
| Вес | 27.5 кг |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
- Цена: 43 420 ₴





