
Тепловой насос (сплит воздух-вода) Panasonic Aquarea T-CAP H KIT-WXC09H3E5 220В
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 0205010102-100435511
295 935 ₴
Показать оптовые цены Тепловий насос Panasonic T-CAP серія "H" - унікальна розробка теплового насосу спліт-типу, здатного працювати до -28⁰С та видавати 100% потужності навіть при -20⁰С.
Значний досвід застосування на території України.
Розроблений для застосування в якості єдиного джерела тепла.
410R фреон та високі показники ефективності як в зимовий період так і в літній.
Максимальна температура теплоносія 60⁰С. У кожній моделі є вбудований ТЕН.
Розумна система керування розроблема з урахуванням потреб на забезпечення опалення, охолодження та ГВП.
Окрім того система не вимагає жодних додаткових модулів для встановлення у каскад.
Моніторинг енерговитрат доступний з пульта кервання, а також при доукомплектуванні модулем Wi-fi доступна функція дистанційного управління та моніторингу.
Детальний підбір та прогнозування майбутніх енерговитрат для користувача від наших інженерів.
Внутрішній блок теплового насосу AQUAREA. Модифікация Н. Серія T-CAP. Нові SXC ідеально підходять для житлових приміщень, які не мають інших джерел тепла. T-CAP забезпечує надзвичайно високу ефективність, незалежно від зовнішньої температури або температури води. SXC адаптується в існуючу систему з резервним котлом, ідеально підходить для новобудов з теплою підлогою, низькотемпературними радіаторами або фанкойлами. Можливість підключення термостату для кращого контролю та керування охолодженням або підігрівом.
Технічні особливості:
- Обновлені функцідисианційного управління.
- Ефективне регулювання температури в приміщенні на основі. зовнішньої температури.
- Максимальна робоча температура на виході: 55⁰С.
- Працює при низких температурах, до -28⁰С.
- Максимальний перепад між зовнішнім блоком та гідравлічним модулем 30м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Страна производитель | Малайзия |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Тепловая мощность | 9 кВт |
| Мощность охлаждения | 7 кВт |
| Электрическая мощность | 1.86 кВт |
| Коэффициент преобразования | 4.84 |
| Используемый хладагент | R410a |
| Режим работы | Нагрев/охлаждение |
| Максимальная температура подачи теплоносителя | 55 °С |
| Минимальная температура окружающей среды | -28 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 35 град. |
| Напряжение | 230 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 892 мм |
- Цена: 295 935 ₴


