Джерело безперебійного живлення BBGP-220/20 Prime External, online, потужністю 1000VA/800W, з РК-дисплеєм. Форма вихідної напруги: чиста синусоїда.
Бренд: Full Energy
Де застосовується ДБЖ?
BBGP-220/20 Prime External призначений для захисту від основних неполадок з електроживленням: перевантаження, понижень, підвищень та повного зникнення напруги в електромережі та застосовується як джерело безперебійного живлення для обладнання:
- ПК / факс / модем
- Невеликі сервери / локальна мережа
- Торговое оборудование (счетчик банкнот)
- Пристрої контролю доступу та відвідуваності
- Невеликі термінали
- Устаткування SOHO (для малого бізнесу)
Функціональні особливості
- Широкий діапазон вхідної напруги
- Автоматичне регулювання підвищення та зниження змінного струму, стабілізація вихідної напруги
- Функція автоматичного перезапуску ДБЖ та відновлення живлення
- Форма вихідної напруги – чиста синусоїда
- Автоматична зарядка у вимкненому стані
- Функція холодного старту
- Мікропроцесорне керування для забезпечення надійної роботи
- РК-дисплей, звукове сповіщення стану ДБЖ та акумулятора
- Сумісність із генераторами
- Простий, компактний, універсальний дизайн пристрою
Технічні характеристики BBGP-220/20 Prime External:
- Тип ДБЖ: online
- Потужність: 1000 ВА / 800 Вт
Вхідні параметри:
- Номінальна напруга: AC 110-300 В
- Мінімальна вхідна напруга 110 В
- Частота струму: 40-70 Гц
Вихідні параметри:
- Вихідна напруга: AC 220 В ±1%
- Форма напруги: чиста синусоїда
- Діапазон частот (діапазон калібрування синхронізації): 47-53 Гц або 57-63 Гц
- Діапазон частот (батарейний режим): 50 Гц ±0.25 Гц
- Час перемикання на акумулятор: 4 мс
РК-дисплей: стан роботи ДБЖ та акумулятора
Звукова сигналізація
- Робота від акумулятора: звуковий сигнал кожні 4 секунди
- Низький заряд акумулятора: звуковий сигнал кожну секунду
- Перевантаження: звуковий сигнал кожну секунду
- Несправність: безперервний звуковий сигнал
Захист: від перенавантаження, глибокого розрядження, перезарядження
Умови роботи: температура 0...+40°С, вологість 0-90%
Акустичний шум: до 50 дБ (на відстані 1 метр)
Розміри: 352 x 145 x 213 мм
Вага: 10.9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Индикация | Звуковая/Световая/Вибро |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Ток заряда | 6 А |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Максимальная мощность | 800 Вт |
| Время переключения | 4 мс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 352 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 213 мм |
| Вес | 10.9 кг |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Наличие холодного старта | Да |
- Цена: 6 500 ₴





