Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія Magnum SSF є оптимальним рішенням у випадках, коли необхідно не тільки опалювати приміщення, але і підігрівати їжу. На бічних стінках встановлені порти під механічний регулятор тяги, який служить для автоматизації управління режимами роботи котла.
СЕРІЯ MAGNUM SSF – сталеві водогрійні твердопаливні котли з двоконфорковою варильною поверхнею, чавунною колосниковою решіткою та ручним завантаженням палива.
- Призначені для автономних систем опалення потужністю до 20 кВт;
- Товщина сталі теплообмінника 3 мм;
- Двоконфоркова варильна поверхня з високоміцного чавуну;
- Можливість регулювання щільності прилягання й установки дверей як на праву, так і на ліву сторону;
- Можливість підключення механічного терморегулятора;
- Теплоізоляція стінок котла з мінеральної вати товщиною 20 мм;
- Збільшені габаритні розміри топки (глибина 610 мм);
- У комплекті з котлом перехідник з квадратного перерізу димоходу під круглий з встановленою заслінкою;
- Піддон для збору золи;
- Гарантія 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Тип котла | С варочной поверхностью |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Объем камеры сгорания | 78 л |
| Объем воды в котле | 53 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес | 160 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 3 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 1070 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 25 284,47 ₴


