Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійка твердопаливних котлів серії Ferrum FSF дозволить забезпечити теплом практично будь-який приватний будинок. Високоефективна конструкція дозволяє отримати високий ККД, тобто мінімізувати витрати на паливо. Усі котли мають можливість підключення механічного регулятора тяги і системи автоматики а також пеллетного пальника (від 24 кВт). Трьохдверна конструкція дозволяє легко експлуатувати котел. Висока якість збірки і товщина сталі теплообмінника 4 мм дозволяють котлу служити протягом тривалого терміну.
СЕРІЯ FERRUM – сталеві водогрійні твердопаливні котли з чавунною колосниковою решіткою та ручним завантаженням палива.
- Призначені для автономних систем опалення потужністю до 24 кВт;
- Товщина сталі теплообмінника 4 мм;
- Порт під вентилятор;
- Порт під групу безпеки;
- Можливість регулювання щільності прилягання й установки дверей як на праву, так і на ліву сторону;
- Збільшений ККД за рахунок розвиненої площі поверхні теплообмінника;
- Можливість підключення механічного регулятора тяги;
- Теплоізоляція стінок котла з мінеральної вати товщиною 40 мм;
- Збільшені габаритні розміри топки;
- Піддон для збору золи.
- Зручні ергономічні ручки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Объем камеры сгорания | 83 л |
| Объем воды в котле | 68 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 3 шт |
| Площадь обогрева | 240 кв.м |
| Цвет | Синий |
| Вес | 207 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 4 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1210 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 850 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 34 100,28 ₴




