Котли серії Vulcan SF відзначаються високою ефективністю (ККД на дровах більше 85%). На бічних стінках встановлені порти під механічний регулятор тяги, який служить для автоматизації управління режимами роботи котла. У всіх котлах передбачений порт під вентилятор, який дозволяє використовувати котел у повністю автоматичному режимі. Починаючи з котлів потужністю 20 кВт передбачений порт під пелетний пальник факельного типу, тобто котли даної серії можна переобладнати під автоматичну подачу палива. Висока якість збірки і товщина сталі теплообмінника 6 мм дозволяють котлу служити протягом тривалого терміну. Чавунні колосникові решітки дозволяють використовувати будь-яке паливо (дрова, вугілля, брикети і т.ін.). Від 14 до 35 кВт котли мають тридверну конструкцію і похилі завантажувальні двері, у котла 40 кВт встановлені додаткові четверті двері для зольного ящика а також встановлені петлі для зручності завантаження і вивантаження.
СЕРІЯ VULCAN SF – сталеві водогрійні твердопаливні котли з чавунною колосниковою решіткою та ручним завантаженням палива.
- Товщина сталі теплообмінника 6 мм;
- Порт під вентилятор;
- Порт під групу безпеки;
- Можливість регулювання щільності прилягання дверей;
- Збільшений ККД за рахунок розвиненої площі поверхні теплообмінника;
- Можливість підключення механічного регулятора тяги;
- Порт під пелетний пальник факельного типу;
- Додаткові 4-ті двері для зольного ящика;
- Теплоізоляція стін котла з мінеральної вати товщиною 40 мм;
- Збільшені габаритні розміри топки;
- Можливість установки системи автоматики (опція);
- Транспортувальні опори;
- Піддон для збору золи.
- Зручні ергономічні ручки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 40 кВт |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Объем камеры сгорания | 141.3 л |
| Объем воды в котле | 139 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 4 шт |
| Площадь обогрева | 400 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 425 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1525 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Глубина | 960 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 70 900,57 ₴




