Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібраційний насос з верхнім забором води Powercraft VBU-450 - проста, надійна та економічна установка, розрахована на транспортування рідини з різних глибин. Під час підйому він підвищує тиск води, завдяки цьому користувачі отримують оптимальний напір для задоволення своїх потреб.
Особливості та переваги моделі VBU-450:
- характеризується верхнім всмоктуванням, таким чином зводиться до мінімуму ризик засмоктування забруднюючих речовин знизу;
- діафрагмова насосна система дозволяє отримати високі робочі параметри за відносно низького енергоспоживання і невеликого діаметру насоса;
- електротехнічне виконання насоса розраховане на часті вкл/викл, та забезпечує надійну роботу електродвигуна в режимі інтенсивної експлуатації;
- корпус виконаний із хромованої сталі, яка сприяє тривалому терміну служби обладнання;
- ізольований кабель завдовжки 10 м забезпечує ефективне підключення до електромережі.
- країна походження: Німеччина
Комплектація:
- насос;
- запасний клапан;
- шнурок;
- хомут;
- картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная глубина погружения | 3 м |
| Вес | 2.7 кг |
| Максимальный напор | 70 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Пропускная способность | 1.08 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Power Craft |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 0.75 дюйм |
| Ширина | 115 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Высота | 303 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 1 |
- Цена: 1 157 ₴




