Roda Brenner Fest BF-04 — нова модель твердопаливного котла, розроблена з урахуванням сучасних вимог до твердопаливних котлів: привабливий дизайн, багатофункціональність, енергоефективність і висока надійність. Передня секція котла та дверцята зольника були змінені з метою отримати котел, у який легко встановлюється навісний пелетний пальник потрібної теплової потужності. Конструкція секцій забезпечує розвинену поверхню теплообміну й високий ступінь утилізації теплоти від згоряння палива.
Водоохолоджувані колосники не вимагають заміни в процесі експлуатації котла і підвищують відбір тепла зі спаленого палива. Міжсекційний простір заповнений силікатним жаростійким герметиком, щоб запезпечити газощільність топки. Щоб захистити котел від закипання під час відсутності циркуляції, у твердопаливні котли передбачено встановлення спеціального теплообмінника аварійного охолодження.
Котел призначений для роботи в закритих і відкритих системах опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. На котел може встановлюватися вентилятор із блоком керування.
Brenner Fest BF-04 – допускає встановлення пелетного пальника на моделях малих потужностей!
- Високоякісний чавун, стійкий до термічної корозії.
- Великий ресурс роботи.
- Оптимізована конструкція передньої секції.
- Високий ККД згоряння.
- Енергонезалежність.
- Багатопаливність.
- Низькі втрати тепла від котла.
- У комплекті механічний терморегулятор тяги.
- Адаптований для роботи з пелетним пальником.
- Простий монтаж та обслуговування.
- Котел може спалювати такі види палива:
· Вугілля / кокс 24-60 мм;
· Дрова, діаметр яких 40-100 мм, a вологість 20%;
· Паливні брикети.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Страна производитель | Турция |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь, Кокс |
| Материал теплообменника | Чугун |
| Количество секций | 4 шт |
| Цвет | Красный |
| Вес | 204 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Механическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1013 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Глубина | 640 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Да |
- Цена: 58 499 ₴



