Акумуляторні батареї SSB серії SBL – носій інноваційних технологій, які застосовуються у свинцево-кислотних акумуляторах. Ця серія спеціально розроблена відповідно до зростаючих вимог сучасного ринку. Компактні акумулятори на 12 В різної ємності дуже зручно та легко монтуються у малогабаритних модульних стійках будь-якої конструкції. Акумулятори оснащені спеціальними ручками для їхнього транспортування.
Основні застосування акумулятора SSB SBL 120-12i AGM:
- аварійне освітлення
- UPS системи
- пускові системи дизельних установок
Інші застосування:
- системи постійного струму загального призначення
- телекомунікаційні системи безпеки та аварійної сигналізації
Акумуляторні батареї виробляються за новітньою технологією VRLA, використовуючи найсучасніше виробниче обладнання. Висока щільність енергії, вдосконалена конструкція плити, абсолютна герметична конструкція та гарантія оптимальної продуктивності.
Свинцево-кислотний метод акумулятора спеціально спроектований і розроблений, щоб краще охоплювати більш високі очікування для збільшення терміну служби батареї до 12 років. Високий рівень акумулятора може забезпечувати високий струм протягом короткого часу. Акумулятори SSB – це безперервне прагнення до досконалості та можливість витримувати високий струм розряду за оптимальної продуктивності.
Характеристики:
- Номінальна напруга: 12В
- Номінальна місткість:
126,8 Ah @ C20 to 1,75 V/cell
120,1 Ah @ C10 to 1,80 V/cell - Технології:
VRLA (Valve Regulated Lead Acid)
AGM (Absorbent Glass Mat) - Приблизна вага: 35кг
- Очікувана тривалість життя: 12 років
- Рекомендований максимальний зарядний струм: 36,0 A
- Тип клеми: внутрішня різьба М8 (розривний момент 10-12 Нм)
- Робочі температури: -20°C ~ +60°C
- Розміри: Довжина 407мм X Ширина 177мм X Висота 225мм
Сертифікати:
- ISO 9001
- ISO 14001
- IEC60896-21&22
- PN-EN 60896-21:2007
- PN-EN 60896-22:2007
- PN-EN 61056-1:2013
- PN-EN 61056-2:2013
- PN-E-83016:1999
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SSB Battery Service |
| Страна производитель | Германия |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 120 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 36 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Белый |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 407 мм |
| Высота | 225 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Вес | 35 кг |
- Цена: 17 043 ₴



