Компактний плоский водонагрівач з нагрівальними елементами сухого типу, що захищені додатковими металевими гільзами. Така конструкція ТЕНів запобігає відкладенню накипу безпосередньо на них, та значно продовжує їх ресурс роботи. Температура гарячої води встановлюється за допомогою зручного поворотного регулятора. Для економного використання електричної енергії є положення «ЕСО» при якому досягається оптимальна температура гарячої води та мінімальні втрати тепла. За ступенем нагріву води можна слідкувати по показниках на дисплеї.
За цілісність внутрішнього баку відповідає система анодного захисту від корозії та якісне покриття з титанової емалі «Blue Diamond»
Лаконічний та вишуканий дизайн баку чудово впишеться у будь яке приміщення та стане його окрасою.
Особливості:
- Модельний ряд від 30л до 100л.
- Бак з покриттям з титанової емалі класу «Blue Diamond»
- Панель керування з дисплеєм
- ТЕН сухого типу !
- Сім ступенів захисту водонагрівача:
- захист від перегрівання;
- захист від перевищення тиску;
- захист від спустошення бойлера;
- захист нагрівальних елементів;
- захист від корозії емалюванням;
- захист від замерзання;
- анодний захист бака.
- час нагріву 165хв;
- безкоштовна доставка.


| Дополнительные характеристики и комплектация | |
|---|---|
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дисплей | Да |
| Датчик перегрева | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Термометр | Да |
| Основные | |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Частота | 50 Гц |
| Подводка | Нижняя |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вес | 38 кг |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Производитель | Roda |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 496 мм |
| Высота | 1160 мм |
| Глубина | 305 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
- Цена: 12 199 ₴




