Сучасний дизайн і компактні розміри.
Електричний водонагрівач із плоским баком і сухим нагрівальним елементом Roda Aqua FLAT 80V завдяки невеликим розмірам легко поміститься в невелику нішу. Також, при необхідності, можна закрити в декоративну шафку, що складно зробити з бойлерами циліндричної форми.
Закритий тен: RODA AQUA FLAT 80V.
У серії бойлерів Roda Aqua FLAT 80V встановлено закритий (сухий) ТЕН, захищений скляною термоколбою. Таке рішення значно продовжує термін служби пристрою, а також у майбутньому, полегшує сервісні роботи із заміни, ремонту нагрівального елемента. Додатково, в баку встановлений магнієвий анод, який знижує можливість утворення накипу та іржі.
Інтуїтивно зрозуміле управління.
Панель управління бойлером Roda Aqua FLAT 80V розташована на передній стороні бака та складається з одного поворотного регулятора та невеликого LED-дисплея. За допомогою регулятора користувач виставляє необхідний режим роботи (eco-режим та режим повної потужності), а на екрані відображається поточна температура води у водонагрівачі.
RODA AQUA FLAT 80V: семиступенева система безпеки.
Німецький виробник Roda забезпечив повне безпечне користування бойлерам Aqua FLAT 80V, що складається із семи пунктів:
- запобіжник від перегріву;
- скидний клапан;
- захист від порожнього бака;
- магнієвий анод;
- покриття емаллю;
- запобігання замерзанню;
- захист колбою нагрівального елемента.
Особливості RODA AQUA FLAT 80V:
- сухий тен (сухий ТЕН більш довговічний і надійніший в експлуатації, оскільки розташований у захисній колбі і не має прямого контакту з водою);
- авторестарт (у разі вимкнення електроенергії прилад повертається до вихідних налаштувань після увімкнення електроенергії);
- титанова емаль (внутрішній бак бойлера покритий антикорозійною емаллю, яка забезпечує тривалий термін служби);
- Панель керування з дисплеєм (зручна панель керування з LED дисплеєм);
- пилозахист;
- два режими роботи;
- LED дисплей;
- Час нагріву 135хв;
- Безкоштовна доставка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 32 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Магниевый анод | Да |
| Дисплей | Да |
| Датчик перегрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Ширина | 496 мм |
| Глубина | 305 мм |
- Цена: 11 199 ₴




