Водонагрівач RODA AQUA FLAT 50V - компактний корпус.
Німецька компанія Roda представила в Україні унікальну серію водонагрівачів Aqua FLAT 50V. Завдяки плоскій формі бака та компактним розмірам, електричний бойлер можна легко встановити у тих місцях, де циліндричні водонагрівачі не стануть за габаритами. А за бажання, можна закрити його в спеціальну тумбу або шафу.
Нагрівальний елемент сухого типу.
Сухий нагрівальний елемент, який використовується в бойлері Roda Aqua FLAT 50V, має більш тривалий термін експлуатації, а також значно простіше в сервісному обслуговуванні. А додатковий захист магнієвим анодом мінімізує утворення іржі та накипу на баку.
Легке і зрозуміле управління.
Панель керування бойлером Roda Aqua FLAT 50V розташована на передній частині бака, складається з одного поворотного механізму та дисплея, на якому відображається температура води у водонагрівачі. А за допомогою поворотного перемикача встановлюється певний режим роботи пристрою: режим еко та інтенсивний.
Система безпеки бойлером Roda Aqua FLAT 50V.
Система безпеки електричним накопичувального водонагрівача Roda Aqua FLAT 50V складається із семи пунктів:
- датчик від перегрівання;
- клапан від високого тиску;
- запобіжник від порожнього бака;
- анодний захист;
- емальований захист;
- датчик від замерзання;
- захисна термо колба нагрівального елемента.
Особливості RODA AQUA FLAT 50V:
- сухий тен (сухий ТЕН більш довговічний і надійніший в експлуатації, оскільки розташований у захисній колбі і не має прямого контакту з водою);
- авторестарт (у разі вимкнення електроенергії прилад повертається до вихідних налаштувань після увімкнення електроенергії);
- титанова емаль (внутрішній бак бойлера покритий антикорозійною емаллю, яка забезпечує тривалий термін служби);
- Панель керування з дисплеєм (зручна панель керування з LED дисплеєм);
- пилозахист;
- два режими роботи;
- LED дисплей;
- Час нагріву 85хв;
- Безкоштовна доставка.
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
|---|---|
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дисплей | Да |
| Датчик перегрева | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Основные | |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Частота | 50 Гц |
| Подводка | Нижняя |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вес | 25 кг |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Производитель | Roda |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 436 мм |
| Высота | 835 мм |
| Глубина | 274 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
- Цена: 9 599 ₴




