Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автоматичний регулятор напруги АСН-600 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 600Вт від мережі 220В, 50Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-600 призначений у першу чергу для захисту побутових холодильників, морозильних камер, систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 600Вт (пусковою до 2400Вт).
АСН-600 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.
Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.
АСН-600 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.
Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LVT |
| Страна производитель | Украина |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Максимальное входное напряжение | 280 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 0.6 кВт |
| Минимальное время стабилизации | 10 мс |
| Максимальное время стабилизации | 40 мс |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Максимальная рабочая температура | 35 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 мм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 6 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип монтажа | Напольный |
- Цена: 3 300 ₴




