
Термостат кімнатний провідний тижневий Roda RTW7
- Под заказ
Отправка с 29 мая 20261 599 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Roda RTW7– це дротовий тижневий програматор для газового, електричного котла й інших типів нагрівальних приладів. Пам'ять цього термостата може зберігати до восьми програм для робочих днів, восьми – для суботи та стільки ж для неділі, це дозволяє дуже точно планувати температуру в будинку залежно від часу доби та дня тижня, а також значно економити енергоносії. Ця модель має два лічильники часу роботи опалювального обладнання: за останні 24 години й загального часу роботи за весь період. Гарантія 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Страна производитель | Польша |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.15 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Интерфейс | Проводной |
| Питание | Батарейки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 155 мм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 1 599 ₴

