Описание
Характеристики
Информация для заказа
Roda RTF7 – це бездротовий тижневий програматор для газового, електричного котла та інших типів нагрівальних приладів. Пам'ять цього термостата може зберігати до восьми програм для робочих днів, восьми – для суботи та стільки ж для неділі. Це дозволяє дуже точно планувати температуру в будинку залежно від часу доби та дня тижня, а також значно економити енергоносії. Слід зазначити, що саме бездротова версія дозволяє скористатися більшістю нових сервісів, оскільки дозволяє модульно нарощувати систему, доповнюючи її, наприклад, дистанційним датчиком температури, датчиками стану вікон. Також термостат має унікальну функцію приймача: під час втрати сигналу продовжує повторювати цикл увімкнень та вимкнень опалювального приладу згідно зі збереженими у пам'яті даними. Ця модель має два лічильники часу роботи опалювального обладнання: за останні 24 години і загального часу роботи за весь період. Гарантія 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Страна производитель | Польша |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.3 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Батарейки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 155 мм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 2 899 ₴


