
влевовправо
Терморегулятор електронний дротовий тижневий Salus 091 FLV2
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
1 997 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регулятор використовується для дротового управління опалювальними приладами (наприклад, газовими, масляними котлами, насосами тепла) або охолоджувальними приладами. під’єднується безпосередньо до опалювальних приладів. Підтримує комфортні умови в приміщенні, відповідно до раніше запрограмованих налаштувань часу і температури. Користувач повинен підібрати для себе відповідно два рівні температури: денну та нічну.
Характеристика продукту:
- має 9 програм (6 за замовчуванням та 3 індивідуальні)
- має 3 рівні температури - денну, нічну та проти замерзання
- має функцію ПІДІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
| Основные | |
|---|---|
| Питание | Батарейки |
| Производитель | Salus |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Дисплей | Да |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Интерфейс | Проводной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 154 мм |
- Цена: 1 997 ₴


