Торгова компанія Immergas випустила оновлену версію звичного газового котла Nike Star 24 3E - Nike Star 24 4E.
Як і раніше, Іммергаз Найк Стар 24 4Е - це навісний, газовий котел з двома контурами і природною витяжкою (атмосферний), з одним бітермічним теплообмінником.
У новій версії обладнання, виробник поміняв панель управління. Зараз вона більш сучасна, зручна та зрозуміла у використанні.
Виділимо основні технічні показники двоконтурного атмосферного газового котла Nike Star 24 4E бренду Immergas:
- електронний розпал та модуляція;
- відкрита камера згоряння;
- один бітермічний теплообмінник (опалення та ГВП);
- система захисту від замерзання до -5°С;
- адаптований для роботи з пультом дистанційного керування (ПДК);
- автоматичний байпас;
- компактні розміри;
- мікропроцесорна система управління.
Як і у всіх котлах фірми Immergas, у Nike Star 24 4Е зібрані найкорисніші, сучасні функції, які гарантують якість, довговічність і комфорт використання.
На відміну від котлів опалення з закритою камерою згоряння (турбовані), наприклад Eolo Star 24 4E, де можливі два види димоходу: комплект коаксіального димоходу Ø60/100мм, або комплект роздільного димоходу Ø80/80мм, у Найк Стар 24 4е система димовидалення набагато простіша. Здійснюється вона за допомогою гофрованої труби, яку просто необхідно під'єднати в природну витяжку (витяжний канал).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 91.1 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Цвет | Бежевый |
| Вес | 24.6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Состояние | Новое |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 11.3 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 751 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 33 938 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Котел газовий Immergas NIKE STAR 24 4 E atmo»


