Газовий настінний двоконтурний турбований котел від компанії Immergas: із закритою камерою згорання, із роздільними теплообмінниками та з системою AquaCeleris. Можливе підключення пульта дистанційного керування, а також датчика вуличної температури.
Властивості та основні показники газового турбо котла Maior Eolo 32 4 E:
- Теплова потужність 32 кВт;
- Закрита камера згоряння;
- Запатентована система "Aqua Celeris";
- Можливість установки на вулиці;
- Автоматичний регулюючий байпас;
- Мікропроцесорна система управління;
- Електронний розпал і модуляція;
- Можливість підключення пульту дистанціоного керування (ПДК)
- Захист від замерзання до 5°С.
Основні димохідні системи Maior Eolo 32 4 E (газового настінного котла):
- Комплект коаксіальних димоходів горизонтальний Ø60/100 мм
- Комплект роздільного димоходу Ø80/80 мм
Для безпечної та ефективної роботи газового опалювального котла Maior Eolo 32 4 E необхідно використовувати димохідні системи і аксесуари Immergas. Газовий настінний котел від Immergas призначений для кріплення на стіну за допомогою спеціальних аксесуарів для Maior Eolo серії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 32 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 93.5 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Вес | 42.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Состояние | Новое |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 15.3 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 751 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 91 376 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Котел газовий Immergas Maior Eolo 32 4 E Turbo»


