Описание
Характеристики
Информация для заказа
Латунний змішувач для кухні Haiba Hans 011 з високим поворотним виливом. Висота 34 см. Змішувач призначений для вбудованого монтажу на один отвір, кріплення • шпилька •. Принцип змішування води • змішувач. Підключення через гнучку підводку довжиною 45 см, яка поставляється в комплекті.
Змішувачі марки Haiba вигідно відрізняються якісним хромованим покриттям, посиленими гайками, товщиною металу, хорошою стандартною комплектацією і привабливим сучасним дизайном.
Всі змішувачі HAIBA виробляються на німецькому обладнанні з кованої латуні екстра-класу. Контроль якості продукції HAIBA проводиться фахівцями з Німеччини. У виробництві використовуються іспанські картриджі SEDAL і німецькі кран-букси.
Haiba - контроль якості!
- Іспанська картридж (35 мм)
- Аератор Neoperl
- Гнучка підводка з нержавіючої сталі (450мм, 1/2 ")
- Матеріал корпусу - латунь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haiba |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет | Хром |
| Назначение смесителя | Для кухонной мойки |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Тип подводки | Гибкая |
| Поворотный излив | Да |
| Угол поворота излива | 360 град. |
| Покрытие | Хром |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Состояние | Новое |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 190 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Диаметр керамического картриджа | 35 мм |
| Комплектация | |
| Аэратор | Да |
- Цена: 1 830 ₴


