
Труба поліпропіленова Wavin Ekoplastik PP-R PN 20 ø20 x 3,4 (S3.2/SDR 6)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
59 ₴/м
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Труба суцільнопластикова з поліпропілену без армування, WAVIN Ekoplastik PP-R (тип 3) S2,5 / SDR6 / PN 20 - призначена для систем холодного питного водопостачання з робочим тиском до 20 Бар при температурі +20°C (за нормою DIN 8077:2008-09), систем підлогового опалення, господарчої й виробничої теплої води з температурою до 70 градусів, систем стисненого повітря й кондиціювання. Її також можна використовувати для систем низькотемпературного опалення (до 70°C), але за умови чіткого дотримання вимог інструкції з інсталяції Wavin Ekoplastik.
ОСОБЛИВОСТІ:
- ВИРОБЛЕНО В ЧЕХІЇ. Якісна продукція від європейського виробника. Виробляється виключно в Чеській республіці.
- НЕ КОРОДУЄ. Не іржавіє. Термін служби до 50 і більше років.
- НЕ ЗАМУЛЮЄТЬСЯ. Стійка проти впливу забруднювачів.
- ГІГІЄНІЧНО БЕЗПЕЧНА. Якісна сертифікована сировина й постійний контроль виробництва.
- ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНА. Складається з матеріалів, що можна вторинно переробити.
- ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ. Повна гарантія на систему Ekoplastik.
- КЛАС ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Клас 1, 2, 4 - до 70°C.
- ВСЮ ПРОДУКЦІЮ СЕРТИФІКОВАНО. В Україні, та ще в 28 країнах світу, де існує сертифікація
- НИЗЬКІ ВТРАТИ ТИСКУ. В 22 рази менший супротив струменю рідини.
- ХІМІЧНО СТІЙКА. Поліпропілен інертний до більшості речовин.
- НАДІЙНО ЗВАРЮЄТЬСЯ. Поліфузне зварювання дає надійне гомогенне з’єднання.
- МАЛА ВАГА. Значно легша у порівнянні з металічними трубами та трубами з PP-R.
- ПРОСТІШЕ МОНТУВАТИ. Зварювати простіше й швидше ніж металічні труби.
- РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА. Від +5°C до +70°C. Коефіцієнт запасу міцності 1,5.
- МОНТАЖ У СТІНАХ. Можна замуровувати в стіни, підлогу та під стелею.
- НИЗЬКА ЦІНА. Низька ціна у порівнянні з армованими трубами Ekoplastik
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wavin Ekoplastik |
| Страна производитель | Чехия |
| Область применения трубы | Для питьевой воды, Для систем кондиционирования, Для транспортировки сжатого воздуха, Для холодного водоснабжения |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 20 мм |
| Внутренний диаметр | 13.2 мм |
| Толщина стенки трубы | 3.4 мм |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Максимальное рабочее давление | 20 бар |
| Вес 1 п.м. трубы | 169 г |
| Способ соединения | Пайка |
| Гарантийный срок | 10 лет |
| Цвет | Серый |
| Длина трубы | 4000 мм |
- Цена: 59 ₴/м

