
Лінійка твердопаливних котлів серії Ferrum +FSF+ дозволить забезпечити теплом практично будь-який приватний будинок.
Високоефективна конструкція дозволяє отримати високий ККД, тобто мінімізувати витрати на паливо. Усі котли мають можливість підключення механічного регулятора тяги і системи автоматики а також пеллетного пальника (від 20 кВт). Тридверна конструкція дозволяє легко експлуатувати котел. Висока якість збірки і товщина сталі теплообмінника 6 мм дозволяють котлу служити протягом тривалого терміну. Додатково в конвективних каналах топки встановлений турбулізатор, який дає додатковий приріст до ККД котла.
Серія Ferrum +FSF+ - сталеві водогрійні твердопаливні котли з чавунною колосниковою решіткою та ручним завантаженням палива.
- Товщина сталі теплообмінника 6 мм.
- Порт під вентилятор.
- Порт під групу безпеки.
- Можливість регулювання щільності прилягання і установки дверей як на праву, так і на ліву сторону;
- Збільшений ККД за рахунок розвиненої площі поверхні теплообмінника і турбулізатора.
- Можливість підключення механічного регулятора тяги.
- Призначені для автономних систем опалення потужністю до 16 кВт.
- Теплоізоляція стін котла з мінеральної вати товщиною 40 мм.
- Збільшені габаритні розміри топки.
- Можливість установки системи автоматики.
- Піддон для збору золи.
- Гарантія 3 роки.
- Зручні ергономічні ручки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Объем камеры сгорания | 66 л |
| Количество загрузок топлива в сутки | 3 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 58 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Площадь обогрева | 160 кв.м |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 232 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1055 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 870 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 37 150,30 ₴



