Описание
Характеристики
Информация для заказа
Проточні водонагрівачі марки TESY забезпечують гарячу воду в необмеженому обсязі, вони мають вбудовану технологію для підтримання оптимальної та постійної температури води. Вони поставляються в комплекті зі змішувачем або душем, в залежності від їх застосування, а модель In-Line може використовуватися для більш ніж однієї точки споживання та забезпечує можливість монтажу на 360°.
Переваги:
- Стильний дизайн і компактні розміри
- Дуже швидко досягає і встановлює потрібну температуру
- Має вбудований пристрій для стабілізації температури води
- Металевий змішувач гарячої і холодної води (для моделей для кухні)
- Змішувач для душа (для моделей для ванної)
- Шнур з вилкою (для моделей з потужністю 3.5 кВт)
- Захист від перегріву
- Простий і швидкий монтаж
- Світлова індикація
- Моделі різних потужностей в залежності від електричної установки і застосування приладу
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Болгария |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 8 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 5 л |
| Способ установки | Встроенный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Производительность | 4.6 литр/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 76 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Способ подачи воды | Напорный |
- Цена: 3 816 ₴


