Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричні накопичувальні Водонагрівачі Eldom - серії Style DRY з "сухими тенами".
Ми пропонуємо ефективне рішення для агресивної води і м'якої води, що містить велику кількість крейди. Водонагрівачі ЕлДом Стайл Драй обладнані сухими трубчастими елементами нагріву, які не контактують безпосередньо з водою, але розміщені в трубах, які утворюють поверхню нагріву. Структурні специфікації даних моделей дозволяють мінімальну кількість відкладення вапняку. Це гарантія ефективної роботи водонагрівача.
Нове покоління водонагрівачів серії Style DRY володіють такими перевагами:
- Два сухих трубчастих елемента нагрівання;
- Економічний - товста і компакта ізоляція, не містить хлорфторвуглеців;
- Безпечний - з унікальним 6-ти рівневим захистом;
- Довговічний - жаростойкое покриття ємності для води, відповідно до інноваційної формули емалі з підвищеним вмістом цирконію (Zr);
- Надійний антикорозійний захист - двох магнієва система анодів;
- Просте обслуговування - не треба спускати воду з водонагрівача в разі заміни елемента нагрівання;
- Зовнішній капілярний термостат;
- Захист антифризу;
- Капілярний термо-вимикач;
- Комбінований металевий запобіжний клапан «3 в 1»;
- Водонепроникний перемикач з подвійним підсвічуванням для включення одного або обох елементів нагріву.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 23.5 кг |
| Производитель | ELDOM |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Страна производитель | Болгария |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Способ установки | Настенный |
| Материал теплообменника | Медь |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Способ нагрева | Электрический |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Состояние | Новое |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Термометр | Да |
| Ускоренный нагрев | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
- Цена: 11 336 ₴


