Розширення асортименту відомих проточних газових нагрівачів Roda! Відтепер доступна модель оптимізованої продуктивності та зменшених розмірів, що забезпечує достатню кількість гарячої води та водночас має привабливу ціну.
Серце водонагрівача – якісний мідний теплообмінник, вкритий захисним антикорозійним шаром. Споживана потужність водонагрівача 17,7 кВт, що забезпечує стабільне виробництво гарячої води 8,7 л/хв при різниці температур 25°С. При зміні температури водопровідної води в залежності від сезону, змінюється і продуктивність водонагрівача. Так взимку водонагрівач стабільно може виробляти гарячої води до семи літрів. Влітку в залежності від температури водопровідної води до 14.5 літрів за хвилину. При стандартних потребах на мийку 3-5 л/хв та на душову кімнату 5-7 л/хв водонагрівач може влітку забезпечити роботу двох точок а взимку – однієї.
Продумана система безпеки, надійно захищає споживача від проблем з перегрівом, поганою тягою у димарі та зникненням газу. Водонагрівач обладнаний платою керування, електричним розпалом та іонізаційною системою контролю полум’я. Під час роботи, на дисплеї виводиться температура гарячої воді на виході з водонагрівача.
Для контролю потужності та температури водонагрівач має два регулятори поворотного типу.
Живлення автоматики забезпечують дві батареї 1,5В формату D (у комплект поставки не входять)
Газові проточні водонагрівачі Roda є бестселером на ринку та заслужено мають репутацію надійної, якісної та безпечної техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Страна производитель | Китай |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 17.7 кВт |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вес | 6.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал теплообменника | Медь |
| Производительность | 8 литр/мин |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Рабочее давление газа | 13 мбар |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 520 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Диаметр дымохода | 105 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
- Цена: 5 106 ₴


