Котел SWaG 10 — це котел довготривалого горіння, який призначений для опалення приміщень площею до 100 м². Котел має циліндричну форму. Внутрішній циліндр котла виготовлений із котлової сталі товщиною 4 мм. Навколо внутрішнього циліндра є ще один, але більший циліндр, який також виготовлений з котлової сталі товщиною 4 мм. Між двома циліндрами знаходиться теплоносій (наприклад вода), який рівномірно прогрівається.
Котел на дровах SWaG 10 — має програматор (автоматику) та турбіну, з допомогою яких швидко досягає оптимальної робочої температури та максимального коефіцієнту корисної дії 85-92%.
Також котел має днище з простою, але надійною системою від прогорання та деформації. Окрім того котел стоїть на ніжках, завдяки яким під днищем котла постійно циркулює повітря, яке захищає його від прогнивання.
По мірі згорання палива розподілювач, за рахунок телескопічної системи, поступово упускається і подає кисень тільки у верхню частину камери згорання. Паливо, яке знаходиться нижче, тим часом просушується і в подальшому згорає більш ефективно. Даний спосіб горіння нагріває корпус теплообмінника не вище 550°С, збільшуючи цим довговічність котла. Тому гарантія на котел складає 5 років (не кожен європейський котел може дозволити собі дати таку тривалу гарантію).
Завдяки такій системі спалювання палива і за рахунок великої камери згорання збільшена тривалість горіння котла на одному завантаженні на дровах від 16 до 36 годин (в поодиноких випадках котли у наших клієнтів досягали і кращого результату)
Котел тривалого горіння SWaG 10 може працювати на системах опалення відкритого та закритого типу. Також даний котел не потребує акумулючої ємності, яку, наприклад, потребують котли традиційного та піролізного горіння.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Брикеты, Дрова, Пеллеты, Опилки, Щепа |
| Коэффициент полезного действия | 89 % |
| Объем камеры сгорания | 90 л |
| Минимальная температура дымовых газов | 150 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 220 град. |
| Вес | 280 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 32 л |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 55 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1670 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Форма дымохода | Круглая |
- Цена: 5 250 000 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Котел твердопаливний SWaG 10кВт D дрова»



