
Лічильник холодної води Gross ETK(W)-UA 20/130 ø3/4 (R 80H/40V)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
947 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноструменеві лічильники холодної та гарячої води ETR-UA
Лічильники води ETK-UA можуть використовуватися як при первинній установці, так і при заміні. Для номінальної витрати Q 1,5 м3/г пропонується варіант - лічильник довжиною 80 або 110мм і з'єднувальною трубною різьбою G 3/4" (дюйма), - який відповідає практично будь-якій монтажній ситуації.
Переваги та відмінні властивості лічильників:
- Однострйний лічильник з крильчаткою і пятирозрядним рахунковим механізмом
- Установка лічильника проводиться на горизонтальних і вертикальних ділянках трубопроводу
- Передня панель лічильника повертається на 360 для зручності при знятті показань
- Водозахисний механізм рахункового пристрою лічильника з передачею обертання від крильчатки за допомогою магнітної муфти (сухоход)
- Метрологічні характеристики лічильників відповідають ДСТУ 3580, класу В (при установці на горизонтальних трубопроводах шкалою вгору) і класу А (при установці в будь-якому іншому положенні)
- Лічильник внесений до Державного реєстру України за № У2064
- Лічильник захищений від зовнішнього магнітного впливу
- Лічильник виготовляється в латунному корпусі
- Міжповірочний інтервал для лічильників холодної і гарячої води - не більше 4-х років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gross |
| Страна производитель | Украина |
| Область применения счетчика | Бытовой |
| Условный проход | 20 мм |
| Вид водосчетчика | Крыльчатый |
| Количество обслуживаемых трубопроводов | Одноканальный |
| Максимальный расход, Qmax | 5 куб. м/час |
| Номинальный расход, Qn | 2.5 куб. м/час |
| Переходной расход, Qi | 0.2 куб. м/час |
| Минимальный расход, Qmin | 0.05 куб. м/час |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Использование | Для холодной воды |
| Вес | 0.65 кг |
| Тип счетчика | Механический |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Латунь |
| Покрытие | Латунь |
| Минимальная температура измеряемой среды | 5 град. |
| Максимальная температура измеряемой среды | 30 град. |
| Межповерочный интервал | 4 лет |
| Габаритные размеры | |
| Монтaжнaя длинa | 130 мм |
| Высота | 82 мм |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Цена: 947 ₴

