
Высокоточный одноструйный счетчик для холодной воды SENSUS 820 ø1/2 категория С (полумокроход)
- Нет в наличии
3 520 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високоточний одноструйний лічильник холодної води 820 з мокрохідним рахунковим механізмом капсульного виконання (напівмокрохід) застосовується для вимірювання об'єму холодної питної або технічної води з максимальною тeмпeрaтурою до 50°С і робочим тиском до 1,6 МПa.
Особливості:
- міжповірочний інтервал 4 роки;
- клас точності С (R160 згідно Технічного регламенту) при будь-якому положенні лічильника;
- рахунковий механізм заповнений спеціальною рідиною, завдяки якій скло не пітніє і основний показник лічильного механізму залишається завжди чистим, що забезпечує надійне зчитування показань;
- надвисока чутливість;
- висока стійкість до домішків, що містяться у воді;
- можливість встановлення модуля HRI (з різними варіантами ціни імпульсу, ціна імпульсу від 1 літр/імпульс);
- безшумна робота;
- в конструкції відсутня магнітна муфта, що повністю виключає можливість зовнішнього впливу магнітним полем;
- зберігає працездатність в затопленому стані;
- можливість встановлення радіомодуля PulseRF + HRI для системи радіозбору даних SensusRF;
- можливість монтажу лічильника на будь-якій ділянці трубопроводу (горизонтальному, вертикальному, похилому).
- Діапазон робочого тиску: від 0,03 МПа до 1,6 МПа
- Клас чутливості до профілю потоку: U0, D0
- Механічний клас: М2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sensus |
| Страна производитель | Словакия |
| Область применения счетчика | Бытовой |
| Условный проход | 15 мм |
| Количество обслуживаемых трубопроводов | Одноканальный |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный/наклонный |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Использование | Для холодной воды |
| Метрологический класс | С |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Латунь |
| Максимальная температура измеряемой среды | 50 град. |
| Межповерочный интервал | 4 лет |
| Минимальная температура окружающей среды | 5 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Габаритные размеры | |
| Монтaжнaя длинa | 110 мм |
| Высота | 91.5 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85.1 мм |
- Цена: 3 520 ₴

