Новинка

влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котли Slovak - це котли з пластинчастим теплообмінником. Вони працюють на природній тязі і не потребують електроенергії. Кількість повітря, яке необхідне для процесу горіння, регулюється за допомогою клапана піддувала на дверцятах зольника. Для збільшення комфорту використання є можливість встановлення автоматики для електронного регулювання процесу горіння. Стінки, касета, пластинчастий теплообмінник та водонаповнена колосникова решітка охолоджуються водою, завдяки чому відбувається максимальний тепловідбір. Утеплення котла фольгованою мінватою дозволяє зменшити тепловтрати.
Особливості:
- Велика камера завантаження палива
- Сертифікована сталь - 6мм
- Коефіцієнт корисної дії до 91%
- Водонаповнений колосник
- Регулятор димової тяги
- Можливість монтажу пілетного пальника
- Чотири роки гарантії
- Всі твердопаливні котли SLOVAK виготовляються на словацькому обладнанні з матеріалів найвищої якості.
- Контроль якості котлів SLOVAK виконується спеціалістами зі Словаччини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slovak |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Брикеты, Дрова, Каменный уголь, Кора, Опилки, Пеллеты, Торф |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Объем камеры сгорания | 75 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Вес | 257 кг |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 3 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 65 л |
| Цвет | Зелёный |
| Тип котла | Классический |
| Площадь обогрева | 160 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 55 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1235 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Глубина | 905 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Да |
- Цена: 38 740 ₴





