
Кондиціонер Panasonic Standard CS/CU-BE20TKD (-15°C, інверторний)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Кондиціонер панасонік
44 944 ₴
Показать оптовые ценыКондиціонер Panasonic BE – це інверторна модель кондиціонера стандарт-класу, яка включає в себе всі сучасні технічні характеристики і відповідає всім необхідним екологічним стандартам і нормам. Кондиціонер даної серії працює на обігрів та охолодження, а також має функції осушення та вентиляції. Присутній безшумний режим Quiet, при натисканні кнопки скорочується шум від роботи внутрішнього блоку. Ще однією особливістю даного кондиціонера є програмований таймер вмикання і вимикання.
Кондиціонер серії BE має режим форсованого охолодження та захисне антикорозійне покриття теплообмінника.
Інверторний кондиціонер повітря забезпечує оптимальний контроль робочої потужності. Регулюючи частоту джерела живлення, змінюється швидкість обертання компресора, в результаті чого досягається комфортне і економічне кондиціонування повітря. Діапазон робочих температур від -15 до + 43℃. У даному кондиціонері використовується озонобезпечний холодоагент R410A. Також виробник дає 5 років гарантії на компресор!
| Основные | |
|---|---|
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Производитель | Panasonic |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Малайзия |
| Мощность охлаждения | 2050 Вт |
| Мощность обогрева | 2800 Вт |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Таймер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Ночной режим работы | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Параметры работы прибора | |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 290 мм |
| Ширина внутреннего блока | 850 мм |
| Глубина внутреннего блока | 199 мм |
- Цена: 44 944 ₴





